Pastel Reklam sektördeki 20. yılını dolduruyor. İzmir ve Ege Bölgesi’ndeki tüm müşterilerine tecrübeli, kaliteli, güvenilir hizmetler sunuyor.

 

Pastel Reklam, 1996 yılında Taner NEHAR tarafından kurulmuştur. İzmir Çiğli Ata Sanayi’de, 600 m2‘lik tesisinde, tüm üretim süreçlerini kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir. Kurulduğu günden bugüne kadar müşterilerine kaliteli hizmet deneyimi yaşatmayı hedefleyen Pastel Reklam, her geçen gün gerçekleştirdiği reklam uygulamalarıyla sektöründe önemli bir marka haline gelmiştir. İzmir ve Ege Bölgesi’nde Outdoor, Indoor, Yönlendirme, Fuar Standları, Tv Stüdyo, Totem, Cnc Router, Dijital Baskı, Araç Giydirme, Cephe Giydirme, Ürün Standları, Fast Food Menu gibi hizmet alanlarında tecrübeli ve uzman kadrosuyla hizmet vermektedir. Üretim ve montaj süreçlerinde özenli işcilik ve hızlılık ilkeleriyle hareket etmektedir. Mutlu müşteriler yaratmayı ve onların markalarına değer katmayı hedefleyen Pastel Reklam İzmir ve Ege Bölgesi’nde hizmet vermeye devam etmektedir.

Kalite Anlayışımız

 

  • Yapılacak tüm iç ve dış reklam uygulamalarında tasarım kalitemizden asla ödün vermiyoruz.
  • Malzeme seçiminin tasarım diline uygun olmasından asla ödün vermiyoruz.
  • Hızlılık, montaj ve teslimat konularında müşteri sözleşme maddelerinde geçerli olan en kısa sürede çözüm üretmekten asla ödün vermiyoruz.
  • Markalara tüm iç ve dış reklam uygulamalarında marka iletişimine ve diline uygun tasarımlar üretererek esktra değerler katmaktan asla ödün vermiyoruz.
  • Yaptığımız tüm projelerde yapım, teslim ve montaj süreçlerinin sonrasında gerekli iletişimi müşterilerimizle kurarak anlık sorunlarını hızlıca çözmekten asla ödün vermiyoruz.

Bizi tercih edenler…